BF3250-20B
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BF3250-20B
Category : Optoelectronics Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Current : 5 mA
Product Status : Obsolete
Package : Bulk
Series : -
Size / Dimension : 3.0mm x 250mm
Mfr : JKL Components Corp.
Voltage : 1200V (Start), 520V (Operating)
Output : 31000 cd/m2
Type : CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Description : CCFL WH LAMP 1200V 5MA 3X250MM
Contact Now
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1200V (Start), 520V (Operating) 5 mA 31000 cd/m2 3.0mm x 250mm